Çözüm Ortakları

Önde Gelen Aydınlatma Ortakları

Merkezi Münih’te yer alan OSRAM, 100 yılı aşkın geçmişi ile otomotiv araç aydınlatmasında dünyada bir numara olup küresel anlamda önde gelen bir aydınlatma üreticisidir.

İnfrared ya da lazer aydınlatma gibi yarı iletken teknolojisine dayalı ileri teknoloji uygulamalarından binalar ve kentler dahilindeki akıllı ve de bağlantılı aydınlatma çözümlerine kadar uzanan bir portföye sahiptir.

Şirket Traunreut, Almanya’da bulunan Siemens-Electrogeräte GmbH ev aletleri ve aydınlatma sektörü olarak 1949 yılında kurulmuştur.

Siemens’in spin-off ve 1997 yılında Siteco’nun kuruluşundan bu yana, şirket, teknik iç ve dış aydınlatma önde gelen üreticileri ve sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Bugün dünya çapında 1.100 çalışanı istihdam etmektedir.

Kontrol markası e:cue ile birlikte bir OSRAM şirketi olan Traxon Technologies katı hal aydınlatma ve kontrol sistemleri alanında komple, sürdürülebilir ve akıllı aydınlatma çözümleri sunan küresel bir liderdir.

Geniş iş ortağı ağımız ile faaliyet gösteren Traxon & e:cue yaratıcı vizyonların dünya genelinde mimari, konaklama, eğlence ve perakende çevrelerinde yükselen aydınlatma deneyimlerine dönüştürmektedir.

HAKKIMIZDA

Enerji tasarruflu uzun ömürlü aydınlatma çözümleri alanında Dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan ZLUX AYDINLATMA A.Ş. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Havalimanları, endüstriyel binalar, perakende ve toptan mağaza zincirleri, metro istasyonları, tren istasyonları, okullar, alışveriş merkezleri ve ofis binaları için özel aydınlatma tasarımları ve proje hizmetleri sunan bir şirkettir.

GENEL MERKEZ

Esenyurt / İstanbul

Orhangazi Mah. Mimsan Sanayi Sitesi 1725 Sok. 36. Blok No: 57-59

FABRİKA

Menderes / İzmir

ITOB Organize Sanayi Bölgesi 10028 Sk. No: 3

DEPO

Esenyurt / İstanbul

Orhangazi Mah. Mimsan Sanayi Sitesi 34 / A Blok 1725 Sok. No: 45-47

BİZE ULAŞIN

  • +90 212 438 11 16(pbx)
  • +90 212 438 03 13
  • zlux.office@zlux.com

Bizi Takip Edin!

© Tüm Hakları Saklıdır | Localveri Kurumsal Web Tasarım

HEMEN ARAYIN
ÜRÜNLER

ZLUX Aydınlatma